ÇAKMA KİRLİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞ GELDİNİZ

2 posters

HOŞ GELDİNİZ Empty HOŞ GELDİNİZ

Mesaj  Admin Perş. Tem. 17, 2008 8:30 pm

sevgili arkadaşlarım öncelikle hepinize hoş geldiniz diyerek başlamak istiyorum (bunu zaten yukarıda dedim ama olsun amk Very Happy )

şimdi hepinizin kafasında bazı soru işaretleri olabilir. bu sorulara cevap vermek için öncelikle kendimden başlamak istiyorum. bendeniz kirli sözlükte istenmeyenadam mahlasıyla yazarım daha doğrusu yazamayan yazarım çünkü sözlük dün geceden beri mütemadiyen sıçıyor. evet cırcır olmuş gibi sıçıyor. ha çalışma yapılıyor da olabilir orasını bilemem ama gerçek olan şu ki ben dün akşamdan beri sözlüğe giremiyorum. film izledim, diğer sözlükleri okudum, msn de ona buna laf attım ama yok. can sıkıntım bir türlü geçmedi. içimde sürekli yazma isteği var ve ben bunu gideremiyorum. sonra aklıma iki şey geldi. ya başka bir sözlükte yazar olacaktım ya da kendi forumumu açıp yazmaya devam edecektim. gördüğünüz gibi 2. yolu seçtim.

peki aga senin derdin nedir?

la hırrım ! yukarıda söyledim ya tamamen can sıkıntısı. ehem öhöm neyse sinirlenmeyelim artık koskoca admin im ne de olsa Very Happy
şimdi efendim aklıma gelmişken hemen belirteyim bu forumun kirli sözlük yönetimiyle gerek düz gerek ters hiçbir ilişkisi yoktur. yani tamamen benim kendi özgür irademle bok yememin ürünüdür.

evet aslında bu site aynı zamanda sözlük ve sözlük yazarları hakkında görüşlerinizi yazabileceğiniz bir yere de dönüşebilir. yani bildiğiniz gibi sözlük adıyla faaliyet gösteren interaktif oluşumların çoğunda uyulması gereken belirli kurallar vardır ve bunlar yorum yaparken kendimizi sınırlamamızı gerektiriyor. ama burada tabiri caizse daha "large" bir şekilde yorum yapabilirsiniz. tabi yorumların hakaret içermemesi şartıyla.

ha ayrıca sözlüğün sıçtığı saatlerde yazmak istediğiniz entryleri burada msj şeklinde yazdıktan sonra dilerseniz sözlüğe yapıştırabilirsiniz. yani bu site aynı zamanda bir not defteri vazifesi de görebilir. dediğim gibi burayı sadece can sıkıntımı yenmesi için geyik amaçlı açtım yani burası iddialı bir siteden çok sözlük tayfasının daha az resmi arka bahçesi olarak kullanılabilir.

neyse forumu açalı henüz 20 dakika bile olmadığı için aklıma başka fikir gelmiyor, gelince sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım...

herkese sevgiler saygılar...
Admin
Admin
Admin

http://cakmakirli.yetkinforum.com

HOŞ GELDİNİZ Empty Geri: HOŞ GELDİNİZ

Mesaj  eylül1903 Perş. Tem. 17, 2008 8:59 pm

efendim öncelikle bu forumun sadece istenmeyenadamın can sıkıntısını geçirmek için açtığını belirtiyor ve ilk üye olmamdan dolayı bana bi kıyak yapar diye düşünüyorum. haa ilk ve tek üye olarak kalır mıyım o ayrı Smile) neyse ilk üye olmak güzel şeymiş vay be kirlinin ilk üyeleri kim acaba neyse güzel sözlüğümüz kendine gelse artık insanlar can sıkıntısından forum açıyor baksanıza o kadar seviyoruz yani 1 gün ayrı kalamıyoruzz...

burada dinlenebilir çay içebilir hatta uslu bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz ii dinlenmeler eğlenmeler Smile)
eylül1903
eylül1903